KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776112
nr 1477 6112
Ylva Jakobsson
(f. 1949), Sverige
"Skånevår". Textil. Signerad, blandteknik, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm, oramad
Ylva Jakobsson, svensk konstnär född 1949.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:29:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr